MİRA Yüksekte Çalışma İple Erişim Eğitim Merkezi Ulaşım

MİRA Yüksekte Çalışma ve SPRAT ve IRATA İple Erişim Eğitim Merkezi İletişim Ulaşım


Nasıl Ulaşırım?

Koordinatlar: 38.2760300, 27.1387000

Yukarıdaki koordinatları, telefonunuzdaki navigasyon, yol tarifi, harita uygulamasına ya da aracınızın navigasyon cihazına kopyala-yapıştır yaparsanız MİRA Yüksekte Çalışma İple Erişim Eğitim Merkezine ulaşmanız daha kolay olur.

Adres: Görece Cumhuriyet Mh. Gülçırpı Mevkii, İZDEP 2 DEPOLARI, Mithatpaşa Cd. 2A/17 Menderes İZMİR
(İZDEP 2 DEPOLARI sapakta SİNTAÇ tabelası olduğu için yörede Sintaç Depoları olarak da biliniyor. Aslen Sintaç başka bir depolama bölgesi olmasına rağmen tarif sorarken ve araçla sapağı ararken faydalı oluyor.)
Tel: +90 232 290 46 00
Email: info@mira-ra.com

MİRA Endüstriyel’in İzmir’deki Yüksekte Çalışma ve SPRATve IRATA İple Erişim Eğitim Merkezi’ne ulaşım için izlenebilecek bazı yollar aşağıdaki haritalarda belirtilmiştir. Tam ekran yaparak Google maps ile inceleyebilirsiniz.

TREN - OTOBÜS
TREN - DOLMUŞ
HAVALİMANI - TAKSİ
TREN - BİSİKLET

1- İzmir merkezden İZBAN treni ile CUMAOVASI İSTASYONU’na gelmek en basit yöntem. İstasyondan kalkan ve Sarnıç yönüne anayoldan giden her otobüs İZDEP 2 DEPOLARI'na çok yakın olan, Görece Cumhuriyet Mahallesi kavşağı karşısındaki “FİDANLIK DURAĞI”ndan geçecektir. İndikten sonra 600 metre kadar yürüyerek SİNTAÇ tabelasından sağa girip, MİRA Endüstriyel Yüksekte Çalışma ve SPRAT ve IRATA İple Erişim Eğitim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. “TREN – OTOBÜS” Google haritası size yardımcı olabilir.

2- Yürüme mesafesini kısaltmak isterseniz; İZBAN treni ile SARNIÇ İSTASYONU’na gelip, istasyona komşu KİPA marketin karşısındaki MİGROS marketin önünden MENDERES ya da GÜMÜLDÜR DOLMUŞU’na binmek İZDEP 2 DEPOLARI’nda inmek (SİNTAÇ tabelası yardımcı olabilir) ve kısa bir yürüyüş ile MİRA Endüstriyel Yüksekte Çalışma ve SPRAT ve IRATA İple Erişim Eğitim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. “TREN – DOLMUŞ” Google haritası size yardımcı olabilir.

3- İzmir’e havayolu ile geliyorsanız; Adnan Menderes Havalimanı’ndan taksiye binip İZDEP 2 DEPOLARI’na ulaşmak için Menderes yönüne doğru yola çıkıyorsunuz. Görece Cumhuriyet Mahallesi kavşağındaki ışıklardan U dönüşü yapıp depolar kavşağından (SİNTAÇ tabelasından) sağa girerek MİRA Endüstriyel Yüksekte Çalışma ve SPRAT ve IRATA İple Erişim Eğitim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. “HAVALİMANI – TAKSİ” Google haritası size yardımcı olabilir.

4- Kendi aracınız ile gelecekseniz; Adnan Menderes Havalimanı’na gelir gibi yola çıkıp, havalimanına dönmeden Menderes yönüne doğru devam ediyorsunuz. Bir önceki tarifteki gibi, Görece Cumhuriyet Mahallesi kavşağındaki ışıklardan U dönüşü yapıp depolar kavşağından (SİNTAÇ tabelasından) sağa girerek MİRA Endüstriyel Yüksekte Çalışma ve SPRAT ve IRATA İple Erişim Eğitim Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. “HAVALİMANI – TAKSİ” Google haritası size yardımcı olabilir.

5- Bisiklet ile gelmek isterseniz, İZBAN treni ile CUMAOVASI İSTASYONU’na gelip, Menderes sokakları, tarla ve bahçeler arasından bir yol tutturup MİRA Endüstriyel’e ulaşabilirsiniz. “TREN – BİSİKLET” Google haritası size yardımcı olabilir. İZBAN trenlerine bisiklet alım koşullarını kontrol edilmelidir. Tabi ki şehir merkezinden pedal basmaya başlamak her zaman sizin tercihiniz de olabilir.
Bulunduğunuz bölgeye en yakın İZBAN ve ya İzmir Metro istasyonunu bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
- Raylı Sistem Haritası
http://www.izmirmetro.com.tr/UserFiles/image/RylSisem1250.jpg
- İzban Seferleri
http://www.izban.com.tr/Sayfalar/Sefer_Planlari.aspx
- İzmir Metro Seferleri
http://www.izmirmetro.com.tr/singlepage.aspx?id=102&type=1

6- İzmir’in çeşitli yerlerinden kalkan Menderes ve Gümüldür otobüs ve dolmuşları da İZDEP 2 DEPOLARI’ndan geçmektedir ama sefer saatleri, güzergâh ve araç hat numaraları değişebileceği için bulunduğunuz bölgede sorup kontrol etmenizi öneririz.