MİRA GWO Global Wind Organisation Eğitim Merkezi Sertifikası Aldı

GWO Global Wind Organisation Eğitim Merkezi


GWO GLOBAL WIND ORGANISATION

Mira GWO Eğitim Sağlayıcı Merkez sertifikası aldı.

MİRA İple Erişim ve Yüksekte Çalışma Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri yönetim sistemleri, Bureau Veritas Belgelendirme tarafından, 27 Mart 2015’ten itibaren TR33064 Sertifika Numarası ile GWO kriterlerinde GWO Temel Güvenlik Eğitimi sunan Eğitim Sağlayıcı: 2012 gereklerine uygunluğu değerlendirilmiş ve onaylanmıştır. Bu Eğitim Modülleri; Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, İlk Yardım, Elle Taşıma ve Yangın Bilinçlendirme olacaktır.
Global Wind Organisation (GWO) rüzgar türbini üreticileri ve rüzgar enerjisi santrelleri sahiplerinden oluşan ve Rüzgar Enerjisi Santralleri RES sektörü için sıfır iş kazası olan tam iş güvenlikli bir yüksekte çalışma ortamı yaratmayı hedefleyen bir kuruluştur.
Temel Güvenlik Eğitimi (Basic Safety Training BST) adı altında hazırlanan Rüzgar Türbinleri için Yüksekte Çalışma ve Kurtarma, İlk Yardım, Yangın Bilinçlendirme ve Elle Taşıma konularını içeren teorik ve uygulamalı eğitimler Rüzgar Enerjisi Santralleri RES Sektörü için uluslararası iş sağlığı güvenliği İSG standartlarını belirler.
Tüm Dünya çapındaki GWO Eğitim Sağlayıcı Merkezler aracılığı ile verilen eğitimleri tamamlayan ve GWO Sertifikası alan rüzgar endüstrisi çalışanlarının, tam iş güvenlikli ve sağlıklı bir iş ortamının yaratılması için gereken özelliklere sahip olduğu tüm üyeler tarafından kabul edilir.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz ve

GWO Eğitimleri için Duyurular sayfamızı ve MİRA Endüstriyel Hizmetler Facebook sayfamızı takip ediniz.

MİRA - GWO Eğitim Merkezi

MİRA Eğitim Tesisi, İple Erişim ve Yüksekte Çalışma ile ilgili her türlü manevraya uygun, Rüzgâr Türbinlerine göre özel tasarlanmış kaçış platformları, klimalı seminer odası, dinlenme alanının var olduğu 500 metre kare kapalı alanı ve 12 m. tavan yüksekliği ile ülkemizin şu andaki ilk ve tek en kapsamlı eğitim tesisidir. Her türlü eğitime olanak sağladığından MİRA, tüm eğitimlerini İzmir'deki Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezinde vermektedir.

GWO (Global Wind Organisation) üyesi firmalar: