TÜREK 2014 Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi

MİRA Endüstriyel, TÜREK 2014 Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi'ne yüksekte çalışma iş güvenliği ve iple erişim (endüstriyel dağcılık) konularında bilgilendirici bir konuşma ve sunum yapmak üzere davet edildi.


MİRA ENDÜSTRİYEL RÜZGÂR ENERJİSİ SEKTÖRÜNE EĞİTİM VERECEK!

TÜREK 2014 Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi

MİRA Endüstriyel, TÜREK 2014 Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi'ne yüksekte çalışma iş güvenliği ve iple erişim (endüstriyel dağcılık) konularında bilgilendirici bir konuşma ve sunum yapmak üzere davet edildi. TÜREK 2014 Oturumda Konuşma daveti.

Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından düzenlenen ve 5-6 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleşecek olan Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi - TÜREK 2014’de yer alacak olan "Rüzgâr Enerjisi Sektöründe Güvenlik, Eğitim ve Sertifika Programları" konulu oturuma konuşmacı olarak katılacağız.

TÜREK 2014’e konuşmacı olarak, MİRA Endüstriyel de katılacaktır. "Rüzgâr Enerjisi Sektöründe Güvenlik, Eğitim ve Sertifika Programları" konulu oturum; 5 Kasım 2014 tarihinde, İstanbul WOW Convention Center Mavi Salon’da, 17:00 – 18:30 saatleri arasında yapılacak Danimarka Özel Oturumu dâhilinde gerçekleşecektir. Oturum başkanlığını Mehmet Ali SUSAM (CHP İzmir Milletvekili, TBMM Enerji Komisyonu Üyesi) yapacaktır. Diğer katılımcılar ise Carsten Lind ANDERSEN (Danish Wind Academy: Rüzgar Enerjisi Sektöründe AKSA İşbirliği ve Özel Eğitim Programları), Claus ROSE (Global Wind Organization Başkanı), Jens MIDTIBY (Vestas Rüzgar Enerjisi Sistemleri, Teknik ARGE Eğitim Merkezi) olacaktır.

TÜREK 2014 açılış konuşmalarını; Avrupa Rüzgâr Enerjisi Birliği (EWEA) Başkanı Andrew GARRAR, Küresel Rüzgâr Enerjisi Konseyi (GWEC) Başkanı Klaus RAVE, Uluslararası Yenilenebilir Enerji Ajansı (IRENA) Genel Direktörü Adnan AMİN, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa YILMAZ, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil MAZICIOĞU, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol KAYA, Danimarka İklim Enerji ve Yapı Bakanı Rasmus Helveg PETERSEN ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner YILDIZ yapacaklardır.

Yardımcı olabilecek diğer linkler: TÜREK 2014 5 - 6 Kasım Programı
                                                    TÜREK 2014 Sergi Alanı Krokisi
                                                    TÜREK 2014 Ulaşım Yolları