MİRA IRATA Üyesi oldu

MİRA, Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği (Industrial Rope Access Trade Association) IRATA International üyesi oldu


MİRA, IRATA ÜYESİ OLDU

MİRA, Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği (Industrial Rope Access Trade Association) IRATA International üyesi oldu

MİRA geçtiğimiz günlerde, Birleşik Krallık (İngiltere) kökenli, Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği (Industrial Rope Access Trade Association) IRATA International üyeliğine hak kazandı.

- IRATA üye listesi sayfası: http://irata.associationhouse.org.uk/default.php?cmd=261
- IRATA üyelik sayfası: http://irata.associationhouse.org.uk/default.php?cmd=262&company_id=453098
- IRATA üyelik belgesi

MİRA’nın hali hazırda Kuzey Amerika kökenli Profesyonel İple Erişim Teknisyenleri Topluluğu (The Society of Professional Rope Access Technicians) SPRAT üyeliği bulunmaktadır.

- SPRAT üye listesi sayfası: http://sprat.org/member-list/
- SPRAT üyelik belgesi
MİRA, kar amacı güdmeyen ve yüksekte çalışma ve iple erişim işleri için uluslararası standartları belirleyen SPRAT ve IRATA derneklerinin eğitim ve sertifikasyon koşullarına uygun iple erişim teknisyenliği ve yüksekte çalışma kursları açmaktadır.

SPRAT ve IRATA İple Erişim Teknisyeni Eğitimleri sayfalarımızı inceleyiniz.

İple erişim teknisyenliği kurslarımız için, Duyurular sayfamızı ve MİRA Endüstriyel Hizmetler Facebook sayfamızı takip ediniz.

Bu kurslara katılanlar, yüksekte çalışma ve iple erişim teknisyenliğinde kullanılan ip manevralarının yanı sıra, endüstrinin gereksinimlerini öğrenmektedir. İple erişim teknisyeni adayları tüm eğitimlerini hâlâ aktif olarak sahada çalışan ve aynı zamanda konularında kalifiye olan eğitmenlerden, MİRA’nın kendi kapalı Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezinde almaktadır.
MİRA iple erişim ve yüksekte çalışma eğitimleri konusunda başvurabileceğiniz en doğru adrestir.

SPRAT ve IRATA İple Erişim ve Yüksekte Çalışma Eğitim Tesisi

MİRA Eğitim Tesisi, İple Erişim ve Yüksekte Çalışma ile ilgili her türlü manevraya uygun, Rüzgâr Türbinlerine göre özel tasarlanmış kaçış platformları, klimalı seminer odası, dinlenme alanının var olduğu 500 metre kare kapalı alanı ve 12 m. tavan yüksekliği ile, ülkemizin şu andaki ilk ve tek en kapsamlı eğitim tesisidir. Her türlü eğitime olanak sağladığından MİRA, tüm eğitimlerini İzmirdeki Yüksekte Çalışma ve İple Erişim Eğitim Merkezinde vermektedir.