Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız


BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

MİRA Endüstriyel Hizmetler olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için işinin uzmanı firmalarla antlaşmalar yaptık.

TUNDRA RESCUE Endüstriyel dağcılık ve iple erişim, yüksekte çalışma iş güvenliği ve kurtarma eğitimleri veren KANADA kuruluşudur. Firmanın düzenlediği kurslarda, uluslararası firma ve gruplar için eğitmen ve sınav değerlendirme görevleri üstlenmekteyiz.
MAX GEAR Kişisel koruma donanımı KKD ve kurtarma ekipmanları gibi endüstriyel dağcılık ve iple erişim hizmetlerinde çok ihtiyaç duyulan malzemeler konusunda  tedarikçilerimizden olan Kanada menşeli üretici firmadır.
AXCESS RESCUE Endüstriyel dağcılık ve iple erişim, yüksekte çalışma iş güvenliği ve kurtarma eğitimleri veren Amerika Birleşik Devletleri ABD kuruluşudur. Firmanın düzenlediği kurslarda, uluslararası firma ve gruplar için eğitmen ve sınav değerlendirme görevleri üstlenmekteyiz.
İLERİ SAVUNMA GÜVENLİK ARMA KURTARMA Kişisel koruma donanımı KKD ve kurtarma ekipmanları gibi endüstriyel dağcılık ve iple erişim hizmetlerinde çok ihtiyaç duyulan malzemeler konusun tedarikçilerimizden olan ithalatçı firmadır.
  DURATEK EPOKSİ MİRA rüzgar türbini kanatları tarmirat ve boya işlerinde Duratek Epoksi ve Polüretan Sistemlerini kullanmaktadır.